Przewóz osób
Noclegi i konferencje
Stacja paliw
Powierzchnie magazynowe

OGŁOSZENIE

2019.06.16 - Informujemy, iż sprzedaż biletów miesięcznych w kasie biletowej w Mińsku Mazowieckim..
Więcej

Szczegóły aktualności

2014.06.18 - Laura 2013

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 12 czerwca 2014 r, w trakcie uroczystej sesji Rady Powiatu Mińskiego firma Rapit otrzymała statuetkę Nagród Powiatu Mińskiego "Laura 2013" w kategorii "Rozwój Przedsiębiorczości".

Kapituła Nagród tak uzasadniła swój wybór: "od prawie dwudziestu lat Piotr Radzio prowadzi jedno z największych przedsiębiorstw w zakresie usług transportowych w powiecie mińskim. Realizuje przewozy pasażerskie na liniach łączących miejscowości w powiecie mińskim z Warszawą oraz transport turystyczny na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Firma nieustannie się rozwija, zapewniając tanie usługi przewozowe, szczególnie istotne dla mieszkańców, którzy dojeżdżają do pracy w miejscowościach oddalonych od swego miejsca zamieszkania. Zaplecze konferencyjne i miejsca noclegowe oferowane przez firmę przyczyniają się do poprawy infrastruktury turystycznej na terenie gminy Latowicz. Pan Radzio jest przedsiębiorcą odpowiedzialnym społecznie, wspomaga lokalne szkolnictwo, a także organizacje pozarządowe".

Nagrody Powiatu Mińskiego przyznawane są od 2002 roku za indywidualne lub zbiorowe osiągnięcia twórcze, gospodarcze i społeczne służące rozwojowi i promocji powiatu mińskiego w sześciu dziedzinach: nauka i oświata, kultura i sztuka, sport, rozwój przedsiębiorczości, działalność społeczna na rzecz wspólnoty powiatowej oraz rolnictwo i ochrona środowiska.

Cieszymy się, mogąc dołączyć do laureatów tej prestiżowej nagrody.  

« powrót
Rapit
Dobro i bezpieczeństwo klienta jest najważniejsze dlatego też staramy się działać profesjonalnie, dbając o wszelkie wymogi bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie pasażerom komfort podróżowania w drodze do celu.
tel./fax   25 752 10 01
e-mail:   rapit1@wp.pl
e-mail:   c.ozimek.rapit@gmail.com
(sprawy związane z wynajęciem autobusu)
email:   k.radzio.rapit@gmail.com
(Inspektor Ochrony Danych Osobowych - RODO)
adres:   ul. Siedlecka 24, 05-334 Latowicz
2014-2019 Rapit
Agencja reklamowa e-ho Mińsk Mazowiecki
Do góry