Przewóz osób
Noclegi i konferencje
Stacja paliw
Bilety

OGŁOSZENIE

2023.04.20 - 2 maja 2023 r. nie będą wykonywane kursy z oznaczeniem S..
Więcej

Firma

Szanowni Państwo,

firma Rapit powstała w 1995 roku. Na początku świadczyliśmy usługi dowozu osób do zakładu pracy. Jednak w szybko zmieniającej się rzeczywistości otworzyliśmy się na potrzeby, jakie pojawiły się na rynku i w sierpniu 1997 roku uruchomiliśmy pierwszą linię autobusową dla mieszkańców powiatu na trasie: - Redzyńskie - Latowicz - Siennica - Mińsk Mazowiecki - Warszawa (i z powrotem).
A następnie: - Latowicz - Jeruzal - Siennica - Mińsk Mazowiecki - Warszawa (i z powrotem)

Linie te działają do dzisiaj i są rozbudowywane, w zależności od sugestii i potrzeb naszych klientów.

Od samego początku działalności firmy stawiamy na wysoką jakość naszych usług, a zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam zagwarantować niezawodność oraz zapewnić naszym pasażerom bezpieczną i komfortową podróż. Nasza flota składa się z pojazdów renomowanych marek. Naszych kierowców cechuje wysoka kultura osobista, profesjonalizm, dyspozycyjność i systematyczne podnoszenie zawodowych kwalifikacji – są godni zaufania w każdej trasie. Nasza kadra wykwalifikowanych mechaników dba o to, aby autokary wyruszające z bazy były w perfekcyjnym stanie technicznym, bo najważniejsze jest dobro i bezpieczeństwo klienta w drodze do celu.

Na przestrzeni lat z naszej oferty korzystały z sukcesem instytucje oraz firmy prywatne i publiczne, podkreślając za każdym razem, że jesteśmy rzetelni i niezawodni. Naszą pracę i zaangażowanie docenił Zarząd Powiatu Mińskiego przyznając nam statuetkę Nagrody Powiatu Mińskiego "Laura 2013" w kategorii "Rozwój Przedsiębiorczości". Ale nie spoczywamy na laurach – wciąż podnosimy jakość świadczonych usług oraz poszerzamy zakres naszej działalności, gdyż zdobyte zaufanie zobowiązuje do ciągłego doskonalenia się. Warto zapoznać się z pełną ofertą naszej firmy.
Z ogromną przyjemnością zapraszam do współpracy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Piotr Radzio,
właściciel firmy Rapit

 

laura

Rapit
Dobro i bezpieczeństwo klienta jest najważniejsze dlatego też staramy się działać profesjonalnie, dbając o wszelkie wymogi bezpieczeństwa, gwarantując jednocześnie pasażerom komfort podróżowania w drodze do celu.
tel./fax   25 752 10 01
e-mail:   rapit1@wp.pl
e-mail:   c.ozimek.rapit@gmail.com
(sprawy związane z wynajęciem autobusu)
email:   k.radzio.rapit@gmail.com
(Inspektor Ochrony Danych Osobowych - RODO)
adres:   ul. Siedlecka 24, 05-334 Latowicz
2014-2023 Rapit
Agencja reklamowa e-ho Mińsk Mazowiecki
Do góry